Już za kilkanaście dni podopieczni Trenera Majchrzyka rozpoczną wspólne treningi na obiektach SP9 👊! A tymczasem przedstawiamy Państwu drużyny, z którymi przyjdzie się mierzyć naszym Seniorom w II Lidze 🤾‍♂️:

Świdnicki Klub Piłki Ręcznej

MKS Żagiew Dzierżoniów

MKS Tęcza Folplast Kościan

UKS Spartakus Buk

SKS ORLIK Brzeg

UKS Trójka Nowa Sól

SPR Oleśnica

KS Polonia Środa Wlkp. Sekcja Piłki Ręcznej

SKF KPR Sparta Oborniki – piłka ręczna

KPR Wolsztyniak Wolsztyn

TS ZEW Świebodzin

Moto-Jelcz Oława Handball Team

LKS OSiR Komprachcice

Pierwszą i drugą kolejkę nasza drużyna rozegra na wyjeździe kolejno z ekipą z Buku oraz z ekipą z Komprachcic 🔥! Na pierwszy domowy ligowy mecz zapraszamy 3 lub 4 października! W pierwszy październikowy weekend zmierzymy się z drużyną z Środy Wielkopolskiej! Będzie się działo 👊!Szykują się wielkie emocje 💪🤾‍♂️! Bądźcie z nami ✊!