Zmiany dotyczą zarówno drużyny seniorskiej, jak i grup młodzieżowych.

Prowadzący do tej pory drużyny juniorów i drugoligowych seniorów Tomasz Majchrzyk, od nowego sezonu odpowiedzialny będzie za szkolenie dzieci – chłopców i jak dotychczas – seniorów.
Jeszcze młodsi uczniowie klas 4 i 5 trafią pod opiekę Marcina Drabenta i Michała Kuryło – absolwenta AWF-u ze świeżo odebraną licencją trenerską.

Nowym trenerem drużyny młodzików został Michał Pastuszko. W przeszłości trener superligowych KPR Ruchu Chorzów, MKS Piotrkovii Piotrków Trybunalski, KPR-u Jelenia Góra czy SMS-u ZPRP Gliwice. Pastuszko jest trenerem kategorii A. Były drugi trener kadry narodowej juniorek do tej pory związany był wyłącznie z zespołami żeńskimi, jednak pierwsze tygodnie pracy z chłopcami przyniosły już efekty.

W rozgrywanym w niedzielę turnieju Lion Cup 2020 drużyna młodzików prowadzona przez trenera Pastuszko zdobyła złoto wygrywając dwukrotnie z Siódemką Miedź Legnica, a także dwukrotnie z niemieckim VfL Meissen e.V.