W niedzielę zmagania ligowe rozpoczęły nasze Młodziczki. W meczu pierwszej kolejki podopieczne Agnieszki Wolskiej pokazały w Mirsku, że przygotowania do sezonu 2020/21 nie poszły na marne i pokonały rywalki z MKS Włókniarza Mirsk 28:19.
Następny mecz gramy u siebie z UKS Handball 28 Wrocław.

W środę nasi Juniorzy gościli w Lubinie. Tym razem naszym rywalem był pierwszy zespół SMS Zagłębia Lubin. Przypomnijmy, że sezon 2020/21 rozpoczęliśmy od pojedynku w Legnicy z drugim zespołem Zagłębia. Wtedy zwyciężyliśmy 39:21.
W dzisiejszy mecz zespół Sebastiana Mierzejewskiego wchodził z chęcią pokazania trenerowi, że ubiegłotygodniowa porażka z Chrobrym Głogów była epizodem, który w tym sezonie się nie powtórzy. I cel został osiągnięty.
Po stosunkowo wyrównanej pierwszej połowie (na przerwę schodziliśmy z dwubramkową przewagą), druga część spotkania przebiegała pod nasze dyktando i do końcowego gwizdka nasi juniorzy nie oddali prowadzenia.
Wynik końcowy starcia Zagłębie I – Dziewiątka 18:23.

Wspaniałą interwencją popisał się nasz bramkarz Patryk Matuszewski, który w jednej akcji trzykrotnie zatrzymał przeciwników – odbił piłkę a następnie dwie „dobitki” – brawo!

Najskuteczniejszym strzelcem Dziewiątki był Mariusz Henzel – 8 bramek

Bilans ligowy Juniorów Dziewiątki to 3 zwycięstwa i 1 przegrana.