Sobotni mecz naszych seniorów rozpoczął się źle. Zawodnicy Tomasza Majchrzyka pozwolili bardzo mocno rozgościć się na swoim parkiecie przeciwnikom z Wolsztyna. Zespół z odległego miejsca w tabeli ligowej prowadził od początku spotkania.
W 23 minucie nasi przeciwnicy osiągnęli najwyższe (aż 7 bramkami) prowadzenie 7:14. Od tego momentu zaczęliśmy odrabiać straty i na przerwę schodziliśmy już z wynikiem 12:15. Wynik na korzyść KPR Wolsztyniaka utrzymywał się przez całą drugą połowę spotkania, choć już nie tak wysoki bo 2-4 bramkowy.
Bramkę kontaktową nasi zawodnicy rzucili w ostatniej minucie meczu (Dariusz Piotrowicz). Na kilkanaście sekund przed końcem meczu dorzucił jeszcze jedną Wojtek Szyba i przy wyniku 26:26 wszystko wskazywało na to, że mecz rozstrzygnie się w rzutach karnych. Niestety, podczas ostatniej akcji przeciwników na 2,5 sekundy przed syreną końcową, za faul w obronie, zostaliśmy ukarani rzutem karnym, który przeciwnicy skutecznie wykonali.

EuCO-UKS Dziewiątka Legnica – KPR Wolsztyniak Wolsztyn 26:27

Po sobotniej przegranej spadamy na 2 miejsce w tabeli ligowej, choć do lidera nie tracimy punktów.

Na pozycji lidera w klasyfikacji strzelców II Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn pozostaje nasz zawodnik – Paweł Furman, zdobywca 4 bramek w meczu z Wolsztyniakiem.

W piątek 23.10.2020 walczymy na wyjeździe z MKS Żagiew Dzierżoniów.