W Dopiewie 17.10.2020 w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt uczestniczyły reprezentantki UKS Dziewiątka Legnica w składzie: Nikola Rosochacz, Dominika Maliszewska , Maria Karol, Wiktoria Szuk, Liwia Przeszlakiewicz, Adrianna Kurek, Amelia Wyroda, Edyta Rafa, Julia Zakrzewska, Oliwia Kościelna, Maja Kuberska, Emilia Glinka, Alana Białas, Natalia Cichoszewska.

W pierwszym spotkaniu pokonały zespół UKS Tuzinek Gniezno 14:4, następnie UKS Jedność Koszalin 5:9, UKS Gladiator Oborniki 8 : 15, UKS Olimpijcyk Budzyń 4:9. W walce o 1 miejsce w turnieju nie pozostawiły cienia wątpliwości prowadząc w całym meczu i wygrywając z gospodarzem turnieju UKS Pantery Dopiewo 8 :12.

Najlepszą zawodniczką drużyny została Adrianna Kurek. Do najlepszej siódemki turnieju zostały wybrane: Nikola Rosochacz, Wiktoria Szuk i Liwia Przeszlakiewicz


Trenerką dziewcząt jest Halina Szwedyk