W piątkowe popołudnie nasz drugoligowy zespół gościł w Dzierżoniowie, gdzie rozegrany został mecz 6 kolejki II Ligi. Pomimo zerowego dorobku punktowego zespołu MKS Żagiew Dzierżoniów, na mecz jechaliśmy z pewną dozą niepewności. Trener Tomasz Majchrzyk budując skład meczowy musiał zmierzyć się z nieobecnością aż siedmiu naszych zawodników, którzy w ostatnich spotkaniach znacząco wpłynęli na wyniki zespołu. Na szczęście absencja chłopaków nie ma związku z szalejącą pandemią i w następnym meczu liczymy na pełny skład. 
W meczu z Dzierżoniowem prowadziliśmy od początku do końca spotkania. Na przerwę schodziliśmy z 10 bramkową przewagą i wynikiem 12:22. Na szacunek zasługuje postawa naszych przeciwników w drugiej połowie, podczas której dorobek bramkowy obu drużyn utrzymywał się niemal na równym poziomie. 
Warto wspomnieć o drugoligowym debiucie naszego siedemnastoletniego zawodnika zespołu Juniorów – Igora Buko, który zaliczył na parkiecie pierwsze kilkanaście minut gry oraz zdobył dwie bramki wykonując skutecznie dwa rzuty karne. Brawo Igor!

MKS Żagiew Dzierżoniów – EuCO-UKS Dziewiątka Legnica  27:38

Po tygodniowej nieobecności powracamy na pozycję lidera tabeli II Ligi.

Najskuteczniejszym strzelcem Dziewiątki okazał się Wojciech Szyba z dorobkiem 10 trafień.