Sobotni mecz z ChKS PŁ Łódź zakończył się wynikiem 29:29 (do przerwy 11:14 na naszą korzyść). W serii rzutów karnych po regulaminowym czasie gry skuteczniejsze były łodzianki (4:1) i zainkasowały 2 punkty, nam przypadł 1.  

Można narzekać na wiele niesprzyjających czynników (decyzje sędziów, tablica – niedziałające zegary kar, nagłośnienie, itp.) jednak kiedy zawodzi skuteczność to pozostałe aspekty tracą na znaczeniu. Z wypracowanych i wykonanych przez nasze zawodniczki rzutów na bramkę tylko 55% zakończyło się zdobyczami punktowymi. Ogromna w tym zasługa bramkarki łodzianek, która była zdecydowanie najsilniejszym punktem zespołu gospodarzy. Z kolei tak wiele rzutów na bramkę wykonanych przez zawodniczki Grzegorza Karnickiego pokazuje waleczność i postępujący z meczu na mecz ofensywny charakter gry Dziewiątki. A to dobrze rokuje na przyszłość.

Dotychczasowe wyniki UKS Dziewiątki Legnica:

UKS Dziewiątka  Legnica – KS Cracovia 1906  31:24
SPR Gliwice – UKS Dziewiątka Legnica  25:24
UKS Dziewiątka Legnica – AZS AWF Handball Wrocław 28:27
i
ChKS PŁ Łódź – UKS Dziewiątka Legnica 29:29 (4:1)

Aktualnie zajmujemy 3 miejsce w tabeli I Ligi gr. B 

Daria Miłek i Dominika Stala okupują szczyt tabeli strzelczyń.