Juniorzy młodsi wysoko zwyciężyli w meczu z KS SPR Chrobry Głogów, który odbył się w ostatni piątek.
Drużyna Marka Króla do przerwy wypracowała przewagę 23:13, by ostatecznie zwyciężyć 41:27.
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – KS SPR Chrobry Głogów 41:27

W niedzielę we Wrocławiu pierwszy mecz sezonu rozgrywali nasi Młodzicy.
Przeciwnikiem zawodników Michała Pastuszki była ekipa WKS Śląska Wrocław.
Prowadzenie w połowie meczu 13:16 i przebieg drugiej połowy pod dyktando naszych młodzików zapowiadały powrót do Legnicy z dorobkiem 3 punktów. Jednak na 7 minut przed końcem spotkania wrocławianie wyrównali i po kilku minutach wyrównanej gry to gospodarze zakończyli mecz z jedną bramką przewagi.
WKS Śląsk Wrocław – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 28:27

W środę gościliśmy inną ekipę z Wrocławia. Przeciwnikami naszych Juniorów był pierwszy zespół MKS MOS Wrocław.
Po 30 minutach gry goście prowadzili 6 bramkami (13:19). W drugiej połowie zawodnicy kierowani przez Sebastiana Mierzejewskiego, pomimo wprowadzenia ciekawych rozwiązań strategicznych i ofensywnych nie zdołali zmniejszyć przewagi rywala.
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – MKS MOS I Wrocław 28:38