W sobotę 07.11.2020 o godz. 18:30 w Legnicy rozegrany został mecz 5 kolejki I Ligi Kobiet.
Tym razem rywalem Dziewiątki był zespół KS Zgoda Ruda Śląska.

Mecz rozpoczął się od objęcia prowadzenia przez zawodniczki Grzegorza Karnickiego i utrzymania korzystnego wyniku do końca pierwszej połowy. Na przerwę zespoły schodziły przy wyniku 16:12 na korzyść Dziewiątki.
Druga połowa spotkania nie miała innego charakteru – ciągłe prowadzenie legniczanek. Najwyższe prowadzenie (9 bramkami) odnotowaliśmy w 54 minucie spotkania przy wyniku 33:24. Ostatecznie zawodniczki UKS Dziewiątki Legnica pokonały rywalki z Górnego Śląska 5 bramkami.

UKS Dziewiątka Legnica – KS Zgoda Ruda Śląska 35:30

Na chwilę obecną awansowaliśmy na 2 pozycję w tabeli I Ligi Kobiet ! – bez straty punktowej do lidera – SPR Gliwice, choć z jednym meczem więcej na koncie.

W tabeli strzelczyń I Ligi, na pierwszych sześciu miejscach są nasze cztery zawodniczki:

  1. Daria Miłek – 41 bramek
  2. Dominika Stala – 29 bramek
  3. Katarzyna Kozak – 21 bramek
  4. Wiktoria Drozdowska – 20 bramek

W kolejnej kolejce UKS Dziewiątka Legnica pauzuje.