W sobotę 14.11.2020 r. rozegraliśmy dwa mecze wyjazdowe i jeden u siebie. Dziewczęta wyszły z pojedynków zwycięsko, chłopcy niestety nie.

O godz. 12:30 Juniorzy młodsi pod wodzą trenera Marka Króla rywalizowali we Wrocławiu. Niestety wynik wysoko na korzyść gospodarzy.

WKS Śląsk Forza Akademia – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 47:32

O godz. 13:00 w Dzierżoniowie zmagania na tamtejszym parkiecie rozpoczynały Młodziczki prowadzone przez trenerkę Agnieszkę Wolską. Od początku spotkania drużyną dominującą była Dziewiątka, na przerwę zespoły schodziły przy wyniku 3:11 na korzyść legniczanek. Wynik na naszą korzyść nie zmienił się do końca spotkania.

UKS Jedynka Dzierżoniów – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 12:23

Nasze Młodziczki po 2 zwycięstwie, z kompletem punktów, zajmują 1 miejsce w niedawno rozpoczętej Lidze.

O godz. 16:00 w Legnicy Juniorki młodsze trenerki Celestyny Majchrzyk podejmowały wrocławski zespół UKS Handball-28 Wrocław. Po bardzo wyrównanych kilkunastu minutach gry legniczanki pomału zaczęły wychodzić na prowadzenie. Po 30 minutach gry na tablicy wyników widniał rezultat 15:9. Druga połowa spotkania również na korzyść Dziewiątki, tym razem w wymiarze 17:10.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – UKS Handball-28 Wrocław 32:19

Nasze Juniorki młodsze po 3 z rzędu zwycięstwie, z kompletem punktów, zajmują 1 miejsce w Lidze.