Pucharowe zmagania w przyszłym tygodniu rozpoczynają nasze pierwszoligowe zawodniczki. W oczekiwaniu na kolejny pucharowy mecz mężczyzn, rozpoczynamy walkę o Puchar Polski tym razem w wydaniu żeńskim.
W I rundzie eliminacyjnej PGNiG Pucharu Polski Kobiet związek przyznał naszemu zespołowi tzw. „wolny los”, co oznaczało bezpośredni awans do II rundy. W rundzie tej, jako drużyna pozycjonowana wyżej w rozgrywkach ligowych, zespół Grzegorza Karnickiego jedzie walczyć o awans do Gniezna. Zasadą rozgrywek jest, że gospodarzem zawodów jest zawsze drużyna potencjalnie niżej lokowana.

Mecz w Gnieźnie zaplanowany jest na przyszłą środę:

MKS PR Urbis Gniezno – UKS Dziewiątka Legnica – 25.11.2020 r. godz. 18:30

Nasze przeciwniczki występują na co dzień w grupie A I Ligi Kobiet, gdzie po rozegranych 3 kolejkach zajmują 3 miejsce w tabeli z bilansem dwóch zwycięstw i jednej porażki.