Po emocjach związanych z udziałem i awansem w zmaganiach o PGNiG Puchar Polski mężczyzn powróciliśmy do rywalizacji w ramach II Ligi. W sobotę 21.11.2020 byliśmy gospodarzem w meczu z zespołem SKF KPR Sparta Oborniki. Początek meczu to kalejdoskop – pierwsze 10 minut na naszą korzyść, następne 10 minut na korzyść gości i kolejne 10 minut znów na naszą. Po 30 minutach gry na tablicy widniał wynik 13:11 na korzyść zawodników Tomasza Majchrzyka. Druga połowa meczu to dominacja legniczan. Najwyższe prowadzenie Dziewiątka odnotowała w 55 minucie, kiedy było 27:20. Ostatecznie zwyciężyliśmy 5 bramkami.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – SKF KPR Sparta Oborniki 29:24

Najwięcej bramek dla Dziewiątki zdobyli: Wojtek Szyba – 11 i Dawid Król – 7.

Było to 6 zwycięstwo naszej drużyny, które dało nam awans o jedno oczko w tabeli ligowej. Aktualnie zajmujemy 2 miejsce z 2 punktami straty do lidera – TS Zew Świebodzin.