W środę 25.11.2020 r. odbył się mecz pomiędzy dwoma legnickimi klubami w ramach rozrywek Dolnośląskiej Ligi Juniorów. Był to mecz II rundy rozgrywek czyli rewanż. W meczu pierwszej rundy, kiedy gospodarzem była MSPR Siódemka-Huras Legnica, lepsi okazali się zawodnicy Dziewiątki (28:31). Tym razem było podobnie.

Początek meczu był bardzo zmienny. W 10 minucie prowadzenie 5:3 Dziewiątki pod wodzą Sebastiana Mierzejewskiego, następne 10 minut to 1-2 bramkowe prowadzenie Siódemki, następnie remis i znów prowadzenie Siódemki. Po 30 minutach gry, na przerwę legniccy juniorzy schodzili przy trzybramkowym prowadzeniu Siódemki (11:14).

Od początku drugiej połowy nasi juniorzy zaczęli skutecznie odrabiać straty i w 40 minucie gry na tablicy wyników oglądaliśmy remis 17:17. Po raz ostatni, tym razem 20:20, remis wyświetlany był w 47 minucie. Od tego momentu na parkiecie dominowała Dziewiątka. Po trzech bramkach zdobytych z rzędu nasi zawodnicy utrzymywali przewagę 2-4 bramek do końca meczu, ostatecznie zwyciężając ponownie 3 bramkami.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – MSPR Siódemka-Huras Legnica  26:23 (11:14)

Bardzo dobrą skutecznością w drugiej połowie meczu zapisał się nasz bramkarz Patryk Matuszewski.
Pełna lista zdobywców bramek w załączniku graficznym.

Juniorzy Dziewiątki z bilansem 5 zwycięstw i 2 porażek zajmują 2 miejsce w Lidze.