W dniach 28-29.11.2020 r. w Kątach Wrocławskich odbył się I Turniej Piłki Ręcznej pod patronatem Dolnośląskiej Akademii Piłki Ręcznej. Współorganizatorem turnieju pod hasłem „Handball Weekend” był klub UKS GOKiS z Kątów Wrocławskich. W rozgrywkach wzięło udział 16 zespołów z terenu Dolnego Śląska, w tym chłopcy i dziewczęta z naszego klubu.

Zespół dziewcząt EUCO-UKS Dziewiątka Legnica okazał się bezkonkurencyjny, zwyciężając w emocjonujący sposób wszystkie mecze i tym samym zajmując I miejsce w Turnieju.

Dziewczęta z UKS Dziewiątki Legnica zdobyły złoto w składzie: Maliszewska Dominika, Kurek Adrianna, Szuk Wiktoria, Przeszlakiewicz Liwia, Kościelna Oliwia, Glinka Emilia, Rosochacz Nikola, Zakrzewska Julia, Białas Alana, Grądek Jagoda, Rafa Edyta, Piasecka Amelia, Jurkiewicz Gabriela, Karol Marysia i Sawicka Amelia.

Wyniki meczów grupowych z udziałem naszej żeńskiej drużyny:

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – MKS Victoria Świebodzice  15:9

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica  7:16

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – APR Świdnica  11:3

Finał: 
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – UKS Handball-28 Wrocław  10:8

Trenerami zespołu są Halina Szwedyk i Tomasz Dobrołowicz. 

Zespół chłopców EUCO-UKS Dziewiątki po jednym przegranym meczu w grupie i jednym remisie walczył w finałach o brąz, jednak skuteczniejsi okazali się zawodnicy z Dzierżoniowa i naszym chłopcom przypadła ostatecznie 4 lokata. 

Wyniki meczów grupowych z udziałem naszej męskiej drużyny: 

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – KS Bór Oborniki Śl.  4:4

MKS Victoria Świebodzice – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica  0:14

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – MSPR Siódemka Legnica  7:17Mecz o 3 miejsce:

Żagiew Dzierżoniów – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica  13:6

Trenerem naszej drużyny jest Tomasz Majchrzyk.