W czwartek 03.12.2020 r. w hali przy ul. Złotoryjskiej nasze Juniorki podejmowały pierwszy zespół SMS Zagłębia Lubin. Zawodniczki Grzegorza Karnickiego na przerwę schodziły z 3-bramkową przewagą (16:13), by ostatecznie, po skuteczniejszej drugiej połowie, pokonać rywalki z Lubina 12 bramkami.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – SMS Zagłębie I Lubin  33:21

Pozostajemy liderem Dolnośląskiej Ligi Juniorek z kompletem zwycięstw i punktów.

W sobotę 05.12.2020 r. gościliśmy zespół z Kobierzyc w ramach rozgrywek ligi Młodziczek. Nasze zawodniczki trenowane przez Agnieszkę Wolską rozegrały dwie równe połowy. Obie na swoją korzyść – pierwszą połowę z dwubramkową a drugą z trzybramkową przewagą.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – KPR Gminy Kobierzyce  23:18

Aktualnie zajmujemy 3 miejsce w lidze z bilansem 3 zwycięstw i 1 porażki z 3 punktami straty do lidera.

Następnego dnia, w niedzielę 06.12.2020 r., jechaliśmy do Jeleniej Góry rozegrać mecz w ramach Dolnośląskiej Ligi Juniorek Młodszych. Po bardzo zaciętej, wyrównanej w znacznej części, pierwszej połowie odnotowaliśmy 3-bramkowe prowadzenie (11:14). W drugą połowę zawodniczki Celestyny Majchrzyk weszły pewniej i po kolejnych 10 minutach nasze prowadzenie wynosiło już 5 bramek. Ten bezpieczny dystans udało utrzymać się do końca spotkania i zwyciężyć 6 bramkami.

MKS Karkonosze-Jelenia Góra  –  EUCO-UKS Dziewiątka Legnica   23:29

Nasze Juniorki Młodsze pozostają drużyną niepokonaną w lidze i z kompletem punktów przewodzą tabeli ligowej.