W środę 02.12.2020 nasi Młodzicy odnieśli wyczekiwane już zwycięstwo ligowe. W hali przy ul. Sejmowej gościliśmy zespół MKS Zagłębie Lubin. Legniccy szczypiorniści trenowani przez Michała Pastuszko od początku spotkania prowadzili w meczu 4 kolejki. Do przerwy nasi zawodnicy wypracowali 14-bramkowe prowadzenie (21:7). W drugiej połowie Dziewiątka dorzuciła 19 bramek a Zagłębie 13.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – MKS Zagłębie Lubin  40:20

W tabeli ligowej zajmujemy 6 miejsce z bilansem 1 zwycięstwa i 3 porażek.

W tym samym czasie w Głogowie drużyna prowadzona przez Sebastiana Mierzejewskiego walczyła w meczu 11 kolejki Ligi Juniorów. Pierwsza połowa przebiegała przy prowadzeniu Chrobrego 1-3 bramkami. W 30 minucie na przerwę schodziliśmy przy wyniku 17:14 dla gospodarzy. Druga połowa również należała do głogowian, którzy w okolicach 45 minuty prowadzili nawet 6 bramkami. Ostatecznie zdołaliśmy nieco odrobić straty choć lepsi okazali się zawodnicy Chrobrego.

KS SPR Chrobry Głogów – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica  36:32

W tabeli ligowej zajmujemy 4 miejsce z bilansem 5 zwycięstw i 3 przegranych.