Po raz kolejny w tym tygodniu nasze Juniorki grały w Karpaczu. Tym razem w czwartek 10.12.2020 r. rywalizowały z pierwszym zespołem MKS Karkonosze-Jelenia Góra. Zawodniczki Grzegorza Karnickiego znów okazały się górą, choć zwycięstwo nie było tak spektakularne jak przedwczoraj, kiedy pokonały drużynę MKS Karkonosze-Jelenia Góra II aż 27 bramkami !!!

MKS Karkonosze-Jelenia Góra – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 21-28

Nadal Juniorki Dziewiątki są jedynym niepokonanym zespołem w Lidze !

Bardzo blisko zdobycia trzech punktów przyznawanych za zwycięstwo byli w środę nasi Juniorzy. Zawodnicy trenowani przez Sebastiana Mierzejewskiego podejmowali u siebie zespół SMS Zagłębie Lubin I. Po bardzo zaciętych i wyrównanych 20 minutach gry na nieznaczne prowadzenie wysunęła się ekipa z Lubina, choć na przerwę schodziliśmy już przy 4 bramkach przewagi gości (11:15). Pierwsze minuty drugiej połowy również należały do Zagłębia lecz nasi Juniorzy zdołali odrobić straty i w 40 minucie meczu mieliśmy remis (18:18). Później znów prowadził Lubin i w 59 minucie Dziewiątka znów doprowadza do remisu (25:25). Kilka sekund później Zagłębie zdobywa gola z rzutu karnego. Na 14 sekund przed syreną końcową przeprowadzamy jeszcze akcję rzutową na remis, jednak trafiamy w siatkę boczną bramki lubinian i przegrywamy mecz jedną bramką.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – SMS Zagłębie Lubin I 25:26