Powróciliśmy po świątecznej przerwie i feriach do rozgrywek młodzieżowych w ramach dolnośląskich lig. W piątek Juniorki młodsze grały w Kobierzycach a w sobotę Młodziczki i Juniorzy młodsi w Legnicy.

Juniorki młodsze prowadzone przez Celestynę Majchrzyk bez większych problemów pokonały zawodniczki KPR’u Gminy Kobierzyce na tamtejszym parkiecie. Na przerwę zespoły schodziły przy 6-bramkowej przewadze Dziewiątki a po 60 minutach gry legniczanki miały na koncie 11 bramek więcej niż gospodarz.

KPR Gminy Kobierzyce – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 18:29 (9:15)

W sobotę nasz klub był gospodarzem dwóch meczów.

W pierwszym meczu nasze Młodziczki podejmowały Zagłębie Lubin. Zawodniczki Agnieszki Wolskiej po połowie gry prowadziły 2 bramkami by ostatecznie pokonać MKS Zagłębie Lubin 11 bramkami.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – MKS Zagłębie Lubin 36:25 (15:13)

W drugim sobotnim meczu Juniorzy młodsi prowadzeni przez Marka Króla stawiali czoła zespołowi z Dzierżoniowa. Nasi młodzi szczypiorniści dominowali na parkiecie od pierwszych minut gry. Przewaga Dziewiątki po 30 minutach była już 8-bramkowa. Mecz zakończył się zdobyciem przez Dziewiątkę 13 bramek więcej.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – MKS Żagiew Dzierżoniów 36:23 (15:7)