W sobotę 06.02.2021 r. nasze szczypiornistki zanotowały trzy zwycięstwa nad zawodniczkami Zagłębia Lubin.

Juniorki młodsze Celestyny Majchrzyk rywalizowały w Lubinie z drugim zespołem SMS Zagłębia Lubin. Od początku do końca spotkania nasze zawodniczki dyktowały warunki gry na lubińskim parkiecie, czego odzwierciedleniem jest wynik końcowy – aż 22 bramki więcej dla Legnicy.

SMS Zagłębie Lubin – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica  20:42

Tego samego dnia na parkiecie hali przy ul. Złotoryjskiej 144 odbył się turniej naszych najmłodszych zawodniczek. W ramach Dolnośląskiej Ligi Dziewcząt nasze młodziutkie szczypiornistki prowadzone przez Halinę Szwedyk gościły pierwszy i drugi zespół MKS Zagłębia Lubin i  zespół MKS Victorii Świebodzice. Legniczanki rozegrały dwa mecze (z obiema drużynami lubińskimi) i obydwa bardzo wysoko wygrały.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – MKS Zagłębie I Lubin    21:4
EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – MKS Zagłębie II Lubin   26:7

Gratulujemy!  Oby tak dalej!!!