W sobotę 13.02.2021 odbył się mecz 15 kolejki II Ligi Mężczyzn. Drużyna EUCO-UKS Dziewiątka Legnica podejmowała zespół LKS PR OSiR Komprachcice.

Szczypiorniści prowadzeni przez trenera Tomasza Majchrzyka tylko w trzech pierwszych minutach meczu pozwolili przeciwnikowi na prowadzenie. Każda kolejna minuta spotkania przebiegała pod dyktando zawodników Dziewiątki. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 4-bramkowym lecz od 37 minuty różnica bramek na korzyść legniczan była już dwucyfrowa. Ostatecznie zwyciężyliśmy 11 bramkami.

EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – LKS PR OSiR Komprachcice  38:27 (18:14)

Następny mecz w najbliższy weekend rozgrywamy w Środzie Wielkopolskiej z KS Polonia Środa Wlkp. 

Foto:  lca.pl
Artykuł i galeria: https://sport.lca.pl/legnica,news,83370,LKS_PR_OSiR_Komprachcice_bez_szans_w_starciu_z_Dziewi_tk_.html

Fot. lca.pl