W ramach Dolnośląskiej Ligi Młodzików rywalizowali szczypiorniści dwóch legnickich klubów: UKS Dziewiątki i MSPR Siódemki. Gospodarzem spotkania był zespół MSPR Siódemka-Huras Legnica.

W meczu rozgrywanym w hali ZSI przy ul. Wierzyńskiego zawodnicy EUCO-UKS Dziewiątki Legnica dominowali na parkiecie od pierwszych minut meczu. Po 7 minutach gry szczypiorniści trenera Michała Pastuszko prowadzili już różnicą 4 bramek (4:8). Po kolejnych 6 minutach gospodarze doprowadzili do remisu, lecz nie na długo – na przerwę zespoły schodziły przy 3-bramkowym prowadzeniu Dziewiątki (15:18).
Początek drugiej połowy był bardziej wyrównany niż pierwszej, lecz nasi zawodnicy zdołali czasowo utrzymywać bezpieczną 3-bramkową przewagę przez większość połowy (38 min. – 21:24, 42 min. – 24:27).
W końcówce meczu zrobiło się gorąco gdy Siódemka zdobyła dwie bramki z rzędu w ostatniej minucie i ponownie na tablicy wyników pojawił się remis (28:28).
Zimną krew w ostatnich sekundach meczu zachował nasz zawodnik Marek Sinicki i skutecznie wykonał rzut karny dający zespołowi EUCO-UKS Dziewiątka Legnica zwycięstwo.

MSPR Siódemka-Huras Legnica – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 28:29 (15:18)