W sobotę swój ostatni mecz ligowy rozgrywały nasze Juniorki Młodsze. Przeciwnikiem zawodniczek Celestyny Majchrzyk był pierwszy zespół SMS Zagłębia Lubin występujący w tym spotkaniu w roli gospodarza. 

Legnickie szczypiornistki od 4 minuty spotkania narzuciły swoje warunki i po 2 pierwszych bramkach zdobytych przez lubinianki sukcesywnie budowały przewagę i na przerwę zespoły schodziły przy aż 9 bramkowym prowadzeniu Dziewiątki. Druga połowa spotkania przebiegła stabilnie. Zawodniczki z Lubina nie były w stanie zbliżyć się do naszych szczypiornistek na mniej niż 6 trafień, przegrywając ostatecznie mecz 10 bramkami.

SMS Zagłębie I Lubin  –  EUCO-UKS Dziewiątka Lubin  27:37 (10:19)

W niedzielę, również w Lubinie, rywalizowali nasi Młodzicy pod wodzą Michała Pastuszko.

Tylko początek meczu należał do gospodarzy. w 12 minucie meczu na tablicy widniał wynik 6:3 dla Zagłębia i wtedy zaczęło się „demolowanie” rywala przez młodych zawodników Dziewiątki! Nasi zawodnicy zdobyli 11 bramek niemal z rzędu! W międzyczasie gospodarze trafili tylko raz (w 22 minucie). Wynik na przerwę to 7:14 na korzyść Legnicy.
Druga część spotkania również była pod dyktando naszych zawodników – zdobyliśmy dwukrotnie więcej bramek niż Zagłębie.

MKS Zagłębie Lubin – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica  16:32 (7:16)