Rozgrywki młodzieżowe podsumowane, to teraz czas na wzięcie pod naszych pierwszych zespołów w rozgrywkach kobiet (I liga) i mężczyzn (II liga)!

Seniorki pod wodzą trenera Grzegorza Karnickiego, w swoim debiutanckim sezonie w I lidze kobiet od razu zgarnęły miejsce na podium! Po błyskawicznym awansie w pierwszym roku istnienia, w swoim drugim sezonie zajęły fotel drugiego V-ce mistrza I ligi kobiet gr. B! Ponadto, nasze Panie zadebiutowały w PGNiG Puchar Polski kobiet!

W całym sezonie seniorki rozegrały 16 spotkań ligowych.

Zdobyły 27 punktów w I lidze, zwyciężając 9 razy, 1 po rzutach karnych. Również 1 raz po rzutach karnych zdobyły 1 punkt.

Łącznie w tym sezonie trafiały do bramki rywalek 498 razy! Najwięcej trafień zanotowały:

Daria Miłek (118)

Dominika Stala (99)

Katarzyna Kozak (59)

Seniorzy pod wodzą trenera Tomasza Majchrzyka zajęli najwyższą w dotychczasowej historii, 5lokatę w II lidze mężczyzn! Do fotela II v-ce mistrza zabrakło tylko i aż 5 punktów ! Seniorzy również pierwszy raz w historii walczyli w rozgrywkach PGNiG Puchar Polski Mężczyzn, gdzie w pierwszym swoim meczu ograli MKS Real-Astromal Leszno (24:23), a następnie w 1/8 finału zmierzyli się z MKS Zagłębie Lubin.

Seniorzy na parkiet II ligi mężczyzn wyszli w tym sezonie 24 razy!

Zdobyli 47 punktów, ustanawiając osobisty rekord!

15 krotnie schodzili z parkietu z tarczą, 1 raz po konkursie rzutów karnych! 3 krotnie dorzucili 1 punkt, po konkursie siódemek.

Do bramek rywali trafili 686 razy. Natomiast nasza obrona spisała się na! Tylko dwie drużyny zdołały wpuścić mniej bramek!

Najwięcej bramek dla drużyny zdobyli:

Wojciech Szyba (136)

Patryk Szydziak (76)

Dawid Król (70)

Za nami niewątpliwie sezon walki, dziękujemy, że byliście z nami!

My teraz udajemy się na, ale nasz facebook jest wciąż aktywny! Już wkrótce informację z trwającego okna transferowego !