Drużyna żeńska po zajęciu wysokiego 3 miejsca w swoim debiutanckim sezonie I Ligi kobiet jest znaczącym zespołem i celować będzie w podium także w nadchodzącym sezonie. Które miejsce wywalczymy, czas i rzeczywistość popandemiczna pokażą, a że apetyt rośnie w miarę jedzenia rywalizacja będzie ekscytująca. Bądźcie z nami !!!

Drużyna męska po zajęciu najwyższego miejsca w historii klubu i tylko 5 punktów straty do najniższego miejsca na podium II Ligi, będzie musiała pokazać, że osiągnięty wynik w sezonie 2020/21 nie był przypadkowy. Związek Piłki Ręcznej w Polsce docenił to i nagrodził awansem do I Ligi. Teraz czas abyśmy docenili to my. Będzie to historyczny sezon dla naszego klubu! Trzymajcie za nas kciuki!!!

Informacje transferowe i rozkład jazdy naszych pierwszoligowych zespołów zamieścimy wkrótce.