Już po raz siódmy, nasi seniorzy nie zdołali zwyciężyć w I lidze mężczyzn. Tym razem nie podołali w starciu z Szarymi Wilkami z ŚKPR Świdnica.

Szukając pozytywów należy podkreślić pierwsze 22 minuty spotkania. Ale mecz trwa minut 60. Do 15 minuty było co najmniej wyrównanie, a nawet to nasza drużyna przeważała. Później zaczęły doskwierać błędy własne, które były wykorzystywane z niemal 100% skutecznością przez gospodarzy. Każda strata piłki była skwitowana błyskawicznym kontratakiem, z którego zespół Krzysztofa Terebuma słynie. W 23 minucie Wilki seriom 3 bramek zdystansowali się i dalsza wyrównana walka wciąż nie dawała nam kontaktu. Na przerwę schodziliśmy ze stratą 6 punktów.

Od początku drugiej połowy tylko goniliśmy. Wciąż nie mieliśmy szansy na trafienie kontaktowe. Moment załamania naszych rywali pojawił się gdy dwukrotnie nie wykorzystali rzutu karnego. W protokole od 48 do 50 minuty widnieją trzy rzuty karne, wszystkie nietrafione (2 x ŚKPR; 1 x UKS). Od tego momentu nasze dwubramkowe serie były przerywane trafieniem świdniczan. W 10 minut udało się odrobić ze stanu -6 na -3.

 

MVP naszego zespołu został Konrad Turalik!

 

Przed nami ósma kolejka I ligi mężczyzn, do której się solidnie przygotowujemy! Walczyć będziemy do ostatniej kolejki tego sezonu, nawet jeśli nie będzie szło tak jakbyśmy sobie tego życzyli!

 

Bramki: Koch, Matuszewski -Turalik 7, Podniżny 6, Szydziak 4, Król D. 4, Kuryło 4, Myśluk 3, Sydor 1, Pawlak, Mierzejewski, Piotrowicz, Małachowski, Buko, Król B

foto: Daniel Gębala